2 Percentá pre Kraso Klub Žilina
Aktuality
Finále IK 2017
skola lad     Škola korčuľovania na ľade
skola inline     Škola inline korčuľovania
Sústredenia
Rozpis tréningov oddielu
Preteky, testy, propozície
Tréneri
Pretekári
Kontakt
Fotogaléria
Videogaléria
O nás
Odkazy
mesto1
mesto2
mshk

Preteky, testy, propozície



Program pretekov Slovenského pohára 2017/2018 a medzinárodných pretekov

Termín Názov preteku Miesto Propozície Výsledky KK ZA
21.09.-23.9.2017
25.Memoriál Ondreja Nepelu
Bratislava
              tu

7.10.2017
Testy
Nitra
             tu

14.10.-15.10.2017
Testy
Prešov


21.10.-22.10.2017
Hamíkovo Cup 2017
Hamikovo
              tu

21.10.-22.10.2017
VC Kopřivnice
Kopřivnice
             tu
prihlášky do 13.10.
2.11.-5.11.2017
10. Tirnavia Riedel Ice Cup
Trnava
tu

11.11.-12.11.2017
41. Cena mesta Prešov
Prešov


10.11.-12.11.2017
1.Prague Riedell Cup
Praha
             tu

17.11.-19.11.2017
55. Grand Prix Slovakia
Banská Bystrica



25.11.-26.11.2017
5. VC Púchova
Púchov


1.12.-2.12.2017
4. Poľana cup
Detva


9.12.-10.12.2017
36.VC Žilina
Žilina


15.12.-17.12.2017
59. VC Bratislavy
Bratislava


16.12.-17.12.2016
Medzinárodné majstrovstvá SR
Košice


29.12.-30.12.2017
Opal Trophy Prešov
Prešov

6.01.-7.01.2018
2.Figure skating challenge
Púchov


12.01.2018
Testy
Nové Mesto n/V

13.01.-14.01.2018
Novomestský pohár
Nové Mesto n/V


20.01.-21.01.2018
VC Košíc/Košická korčuľka
Košice


27.01.-28.01.2018
Ice Cup Brezno
Brezno


3.02.-4.02.2018
M-SR Juniorov a staršieho žiactva



10.02.-11.02.2018
Žilinská pirueta
Žilina


16.02.2018
TESTY
Ružomberok


17.02.-18.02.2018
VC Ružomberka
Ružomberok


24.02.-25.02.2018  
VC Liptova
Liptovský Mikuláš


3.3.-4.3.2018
M-SR nádejí a mladšieho žiactva
Ružomberok


10.03.-11.3.2018
Nitrava Cup
Nitra


18.3.-19.3.2017
VC Žiliny
Žilina



Testy




Finále IK a vyhlásenie SP



Program pretekov Slovenského pohára 2016/2017

Termín Názov preteku Miesto Propozície Výsledky KK ZA
3.-6.11.2016
9. Tirnavia Edea Ice Cup
Trnava
tu
nezúčastnili sme sa
12.-13.11.2016
40. Cena mesta Prešov
Prešov
tu
ml.žiaci: R.Všetička - 4.miesto /33,8 b./
ml.žiačky 11: Gajdošová - 3.miesto /37,67/
ml.žiačky 11: Rybáriková -6.miesto /31,24/
ml.žiačky 11: Chladnúchová  8.m. /25,79/
18.11.-20.11.2016
54. Grand Prix Slovakia
Banská Bystrica
tu
ml.žiaci: R.Všetička - 5.miesto /35,11 b./
ml.žiaci: Matej Čurík - 5. miesto /24,6 b./
ml.žiaci: Samo Benko- 6.miesto /21,38b./
st.nádeje: Paťo Čurík - 8.miesto /19,53 b./

26.11.-27.11.2016
4. VC Púchova
Púchov
tu
st.žiačky: Burgerová - 15.miesto /52,15 b./
ml.žiaci: R. Všetička - 2.miesto /38,54 b./
ml.žiaci: Matej Čurík - 8.miesto /20,94 b./
ml.žiaci: Samo Benko- 9.miesto /18,47b./
ml.žiačky 11:Gajdošová - 5.miesto /30,16/
ml.žiačky 11: Rybáriková -6.miesto /27,56/
st.nádeje: Paťo Čurík - 5.miesto /17,63 b./
nádeje 10: Adamíkoá - 9.miesto /21,35 b./
nádeje 9: T Betková - 11.miesto /22,24 b./
IK C1: Nelly Tvrdá - 1.miesto /26,21 b./
IK C1: D Kurejová - 8,miesto / 17,21 b./
IKC2 bronz: Kozačková - 1.miesto /25,49 /
IKC3: V.Chovancová - 5.miesto /29,34/
hviezdičky:  Valašková - 4.miesto /9,19 b./
st.žiačky: Burgerová - 15.miesto /52,15 b./
26.11.-27.11.2016
3. Poľana cup
Detva
tu
IK C2 bronz - Petra Kozačková - 1.miesto
3.12.-4.12.2016
VC Liptova
Liptovský Mikuláš
tu
st.žiačky:  Burgerová - 11.miesto /48,32 b./
ml.žiaci: R. Všetička - 3.miesto /34,01 b./
ml.žiaci: Matej Čurík - 5.miesto /20,88 b./
ml.žiačky 11: Gajdošová - 5.miesto /34,38/
ml.žiačky 11:Rybáriková -7.miesto /28,0 /
nádeje 9: T. Betková - 9.miesto /17,05 b./
IK C1: Nelly Tvrdá - 1.miesto /26,72 b./
IK C1: D. Kurejová - 4.miesto / 19,99 b./
hviezdičky: L. Valašková - 3.miesto /9,81 /
začiat.: Zuzka Drábiková - 3.miesto /10,65/
10.12.-11.12.2016
Crow Arena Trophy
Košice

ml.žiačky 11 Gajdošová  1.miesto /32,83/
začiatoč. Z. Drábiková - 4.miesto /8,76 b./
IKC3  V. Chovancová - 2.miesto /27,72 b./
16.12.-18.12.2016
58. VC Bratislavy
Bratislava
tu
IKC2 silver P.Kozačková /26,9 b./ 1.miesto
st.nádeje - Paťo Čurík - 9.miesto
ml.žiaci - R.Všetička /30,83/  - 5.miesto, Maťo Čurík - /23,57/ 8.miesto
Samo Benko - /20,66/ 9.miesto
16.12.-18.12.2016
Medzinárodné majstrovstvá SR
Katowice
tu

7.1.-8.1.2017

Púchov
         tu
IK B - R.Weindlingová -1.miesto/38,26 b
14.1.-15.1.2017
Novomestský pohár
Nové Mesto n/V
        tu
začiatočníci.: Bukovcová - 3.miesto /11,03/
začiatočníci: Drábiková - 5.miesto /10,43/
začiatočníci: K.Matušková - 8. /8,33 b./
hviezdičky: Valašková- 11.m. /8,58 b./
hviezdičky: A.Sýkorová - 14.m. /5,49 b./
21.1.-22.1.2017
VC Košíc
Košice
         tu
st.žiaci - D.Zivák - 6.miesto /42,38 b./
ml.žiaci - Všetička - 3.miesto /34,18 b./
ml.žiačky 11 - Gajdošová -5.miesto /32 b/
ml.žiaci - M.Čurík - 7.miesto /22,24 b./
st.nádeje- P.Čurík - 8.miesto /15,46 b./
nádeje 9 - T.Betková - 5.miesto /25,06 b/
nádeje 7 - Z.Drábiková - 11.miesto /12,66/

28.-29.1.2017
VC Zvolena
Zvolen
      tu
st.žiaci - D.Zivák - 1.miesto /45,26 b./
ml.žiaci - Všetička - 2.miesto /29,98 b./
ml.žiaci - M.Čurík - 4.miesto 24,27 b./
IKC1 - N.Tvrdá - 2.miesto /23,57 b./
nádeje 8 - Kraľovanská -9.miesto /16,93/
4.02.-5.02.2017
M-SR Juniorov a staršieho žiactva

      tu

11.02.-12.02.2017
Žilinská pirueta
Žilina
      tu
st.žiačky - L.Burgerová - 6.miesto /48,58 b.
ml.žiaci - S.Benko - 5.miesto /25,22 b./
ml.žiaci - M.Čurík - 6.miesto /24,44 b./
ml.žiačky E.Rybáriková 13.miesto  /30 b/
ml.žiačky Chladnúchová 17m /26,87 b/
nádeje st.- P.Čurík - 10. miesto /19,05 b./
nádeje 10 - Adamíková - 20. m /18,87 b./
nádeje 9 - N.Kapustová -16.m /19,18 b/
nádeje 8 - L.Kraľovanská - 13.m /17,06/
nádeje 8 - E.Lamošová - 23.m. /11,88 b./
nádeje 7 - Z.Drábiková - 19.m. /12,16 b/
IK B gold - Weindlingová - 1.m /34,57 b/
IK B gold - Smutná - 2.m. /33,79 b./
IK C3 gold -Chovancová 4.m /29,88 b./
začiatočníci -Matušková -13.m /8,56 b./
hviezdičky - A.Sýkorová -4.m /12,08 b./

17.02.2017
TESTY

     

18.02.-19.02.2017
VC Ružomberka
Ružomberok
      tu
st.žiaci - D.Zivák - 4.miesto /43,22 b./
ml.žiaci - S.Benko -5.miesto /24,27 b./
ml.žiaci - M.Čurík - 8.miesto /21,9 b./
nádeje 10 -Adamíková 20.m. /20,08 b./
nádeje 9 - T.Betková 20.m. /19,41 b./
nádeje 9 - N.Kapistová - 25.m. /12,10b/
nádeje 8 - Kraľovanská 20.m. /14,73 b./
nádeje 8 E.Lamošová 29.m. /10,82 b./
nádeje 7 - Z.Drábiková 17.m. /10,6 b./
IK B gold - Weindlingová 1.m. /34,44 b/
25.02.-26.02.2017   
Opal Trophy
Prešov
      tu

4.-5.3.2017
M-SR nádejí a mladšieho žiactva

      tu

11.3.-12.3.2017
Nitra Cup
Nitra


18.3.-19.3.2017
VC Žiliny
Žilina

zrušené
25.3.-26.3.2017
TESTY
Žilina

25.3.-26.3.2017
Finále IK a vyhlásenie SP
Žilina

19.m.
25.10.2015
8. Tirnavia Ice Cup

Trnava tu Všetička 4., Benko 8., Rybáriková 11., Berzáková 16 P.Čurík 5., Chladnúchová 19.
7.-8.11.2015 40.Cena mesta Prešov Prešov tu
Kandera 4.,Betková 8.    Všetička 4., Čurík 6.
14.-15.11.2015 TESTY

tu
všetci splnili testy
Berzákova,Kraľovanská a Kandera (test 7),
Hrubošková  (test 5),
Burgerová (test 4),
 Smutná  (test 3)
20.-22.11.2015 53. Grand Prix Slovakia B.Bystrica tu Chovancová 4., Kurejová 4, Kraľovanská 9.,Lamošová 13.
Čurík P. 4., Chladnúchová 15. Rybáriková 8.,Gajdošová 10.,
Všetička 3., Benko 7., Čurík M.8, Hrubošková  33.,  B urgerová 17.
28.-29.11.2015 3. Púchovský pohár Púchov tu
Čurík P.2, Kandera 5., Kraľovanská 6., Lamošová 8., Betková 7, Kapustová 24., Berzáková 25., Adámiková 15., Rybároková 7., Gajdošová 9., Chladnúchová 18.,   Čurík M.5,  Smutná 9., Burgerová 14., Kurejová 4.
9.-10.1.2016
Novomestský pohár
NMnV
tu
7. Kandera, 11.Kraľovanská, 13.Lamošová, 16.Betková,
17.Kapustová, 9.Gajdošová,
10.Rybáriková,16.Chladnúchová,
18.Burgerová
16.-17.1.2016
46.VC Košíc
Košice
tu
8.Betková, 15.Kapustová,
4.Čurík P., 5.Rybáriková,
9.Gajdošová, 14.Chladnúchová,
4.Všetička, 9.Benko,             8.Čurík M., 11.Smutná
9.-10.1.2016 TESTY
tu
test 7 splnili Čurík P., Kapustová
test 5 splnili Gajdošová, Všetička
25.-31.1.2016 Majstrovstvá Európy Bratislava tu

5.-7.2.2016 Žilinská pirueta Žilina tu
6.Chovancová, 5.Kozačková,7.Kurejová,
4.Kandera, 6.Kraľovanská
11.Betková, 17.Kapustová
23.Tvrdá, 16.Adamíková,
11.Rybáriková, 12.Gajdošová
14.Chladnúchová
4.Všetička, 9.Benko, 4.Čurík
16.Burgerová, 8.Weindlingová
13.-14.2.2016 VC Trenčína Trenčín tu
4.Kandera,8.Benko, 8.Rybáriková, 11.Gajdošová,27.Hrubošková, 7.M.Čurík,7.Smutná, 14.Burgerová
20.-21.2.2016 VC Ružomberka Ružomberok tu
4.Kandera, 15.Kraľovanská, 11.Betková, 22.Tvrdá, 4.P.Čurík
8.Rybáriková, 10.Gajdošová, 18.Chladnúchová, 33.Hrubošková
6.M.Čurík,
26.2.2016 TESTY Žilina
test 7 splnili P.Kozačková,N. Tvrdá
test 6 splnili M. Čurík a T.Betková
test č.5 splnila Viki Chladnúchová
test č.4 splnila Ellis Rybáriková   
27.-28.2.2016 35. VC Žiliny Žilina tu
5.Kurejová, 3.Kozačková, 2.Chovancová, 20.Bukovcová, 21.Drábiková
8.Kraľovanská, 12.Betková,
22.Tvrdá, 25.Kapustová,
15.Adamíková, 11.Rybáriková, 12.Gajdošová, 16.Chladnúchová,
5.Všetička, 9.Benko,
27.Hrubošková, 6.M.Čurík, 7.Zivák, 10.Smutná, 16.Burgerová, 6.Weindlingová
5.-6.3.2016 M-SR Juniorov, žiakov a nádejí
tu
7.Vseticka, 8.Benko,8.Čurík M. 14.Smutná, 13.Gajdošová,
14.Rybáriková,14.Betková,11.Kraľovanská
31.3.-3.4.2016





9.4. 2016
11.Avas Cup Miskolc




finále IK kategórii v Púchove


Kandera 2., Všetička 2., Benko 3.
Rybáriková 4., Chladnúchová 9,Kozáčková 6.



Kozačková 3, Chovancová 4