2 Percentá pre Kraso Klub Žilina
Aktuality
Finále IK 2017
skola lad     Škola korčuľovania na ľade
skola inline     Škola inline korčuľovania
Sústredenia
Rozpis tréningov oddielu
Preteky, testy, propozície
Tréneri
Pretekári
Kontakt
Fotogaléria
Videogaléria
O nás
Odkazy
mesto1
mesto2
mshk

Rozpis tréningov oddielu




NH,HH - tréning na ľade /NH nová hala/, /HH hlavná hala/
Z - suchý tréning na zimnom štadióne
D - dráha za Carrfourom /pri nepriazni počasia, telefonujte/
TK - telocvičňa ZŠ Karpatská
I- VD /inline Vodné dielo/
I-D /inline na ihrisku pri dráhe za Carfourom/

ROZDELENIE DETÍ  NA ĽADE NA SEZÓNU 2017/2018
1a sk - Weindlingová, Smutná, Burgerová, Zivák, Hrubošková, Rybáriková, Gajdošová, Všetičkia, Adamíková, Betková
1b sk - Chladnúchová,Chovancová, Kozáčková
2a sk -Tvrdá, Kraľovanská, Kandera, Čurík M., Čurík P., Benko
2b sk - Drábiková, Lamošová 
3a sk -  Cesneková N.,  Drdáková, Matušková K., Bukovcová
3b sk - Valášková, Cesneková E., Adamčíková, Sýkorová, Matušková N., Metruková
4 sk - Valášek, Sikelová, Kucharovičová, Deáková, Drábiková P.


Skupiny detí v TELOCVIČNI:

T1 skupina streda 17,00-18,30 hod:
Tamča Betková, Natálka Adámiková, Roman Všetička, Ellis Rybáriková, Gretka Gajdošová, Emka Hrubošková, PeŤa Kozáčková, Denis Zivák, Vanessa Chovancová, Laura Burgerová, Katka Smutná, Romča Weindlingová, Ema Jarošová, Ntálka Kapustová

T2 skupina streda 16,30-18,15 hod:
Natálka a Kristínka Matušková, Alicka Drdáková, Lucka Valášková, Eliška a Ninka Cesnekové, Kamilka Metruková, Zuzka Drábiková, Nikolka Bukovcová, Julka Adamčíková, Lujza Kraľovanská, Nelly Tvrdá, Matea Kandera, Paťo a Maťo Čurík, Samko Benko

T3 skupina streda 16,30-17,30 hod:
Laura Korbašová, Lili Sikelová, Linda Kucharovičová, Ruth Deáková, Peťka Drábiková, Maťko Valášek


Skupiny detí na BALETE:

B1 skupina piatok 15,15-16,00 hod:
Eliška Lamošová, Matea Kandera, Lujza Kraľovanská, Nelly Tvrdá, Paťo a MaŤo Čurík, Tamča Betková, Natálka Adámiková, Samko Benko, Roman Všetička, Ellis Rybáriková, Gretka Gajdošová, Emka Hrubošková, PeŤa Kozáčková, Denis Zivák, Vanessa Chovancová, Laura Burgerová, Katka Smutná, Romča Weindlingová

B2 skupina piatok 16,00-16,45 hod:
Natálka a Kristínka Matušková, Alicka Drdáková, Lucka Valášková, Eliška a Ninka Cesnekové, Kamilka Metruková, Zuzka Drábiková, Nikolka Bukovcová, Julka Adamčíková

B3 skupina piatok 16,45-17,30 hod:
Laura Korbašová, Lili Sikelová, Linda Kucharovičová, Ruth Deáková, Peťka Drábiková, Maťko Valášek